Řešení případů podvádění ve VALORANTU

VALORANT používá mnoho metod, jak bránit podvádění ve hře a řešit jej, když k němu dojde.

Vanguard

Náš anticheatovací a bezpečnostní software, který díky svému neustálému chodu blokuje programy umožňující podvádění a odhaluje cheatovací hardware. 

Bany a tresty

Podvádění ve hře používáním nástrojů pro automatické klikání, aimbotů a dalšího nepovoleného hardwaru nebo softwaru, jenž poskytuje hráčům neférovou výhodu ve hře, bude mít za následek trvalé zabanování účtu daného hráče. 

Hráči, kteří vstoupí do fronty společně s daným podvodníkem, obdrží ban na 180 dní

Nejlepším způsobem, jak nahlásit potenciální podvodníky, je učinit tak přímo ve hře během zápasu nebo po jeho skončení.

Ukončení podpory starších, zranitelných verzí Windows

Svět se k těmto starším systémům otočil zády, a to včetně samotného Microsoftu – Windows 7, 8, 8.1 a některé starší verze Windows 10 už Microsoft nepodporuje, což podvodníkům umožňuje obcházet jisté bezpečnostní prvky, pomocí kterých zajišťujeme bezpečnost VALORANTU. Snaha pracovat s již nepodporovanou, zranitelnou infrastrukturou náš tým výrazně omezuje. Abychom tedy mohli napřít úsilí našeho týmu do prvků VALORANTU a Vanguardu, které ponesou větší ovoce, rozhodli jsme se vyřadit z rovnice tyto starší systémy. 

Upozornění a připomínky od Riot Vanguard

Hráčům s těmito staršími verzemi systému Windows se budou zobrazovat následující připomínky, dokud neprovedou aktualizaci na kompatibilní verzi:

Riot-Vanguard-system-tray.pngVAN9006: Tato verze aplikace Vanguard vyžaduje Windows 20H1 nebo novější a nemusí fungovat podle očekávání.

Minimální a doporučené parametry PC

Jak je uvedeno výše, občas aktualizujeme minimální a doporučené parametry PC pro VALORANT, abychom zachovali bezpečnost na úrovni operačního systému. Chceš-li zjistit, zda je tvůj hardware či software podporován, zkontroluj Minimální a doporučené parametry PC pro VALORANT.

Byl pro vás tento článek užitečný?

Nemůžeš najít, co hledáš?

Ať máš potíže s technikou, nebo frustrací, jsme tu pro tebe! Odešli žádost o podporu! Pokud nepropadne nějakým portálem, brzy se ti ozveme.

/ Odeslání žádosti
Používá technologie Zendesk